AMERİCAN SİDİNG

  ·        American Siding paket sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.

 ·         American Siding yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.

 ·         American Siding’in uygulandığı yapılara yapının ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı gerektirmez.

 ·         Bina cephesine m²’ye 4 kg gibi hafif bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.

 ·         American Siding en zor şartlar altında bile asla deforme olmayan, bozulmayan yapısı, kesinlikle solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.

 ·         American Siding paket sistemi, içerisinde bulunan plastik kutu profilleri sayesinde altyapyı ömür boyu yaşatır.

·         American Sding paket sistemi, yatay paneller içerisinde bulunan inorganik maddeler sayesinde zor alev alıcı (1 sınııfı) ürünler grubuna girmektedir.

    AMERİCAN SİDİNG KULLANIM FAYDALARI

·        Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür. Gaziantep Üniversitesi tarafından yapılan test ile American Siding’in bu özelliği tescillenmiştir.

·         Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvardan nem oluşmasına engel olarak dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını, inşaat çeliklerinin paslanmasını önler, küF ve bakteri oluşumunun önüne geçer.

SİDİNG

Uzunluk: 3.85m 

Toplam Genişlik: 285mm

Kullanılabilir Genişlik: 250mm 

Bir Paketteki Miktar: 10 adet

Bir Paketteki m2 Sayısı: 9,63m2

ÜRÜN ÖZELLIKLERI

VIFRONT. GÖZ İÇİN PRATİK VE KEYİFLİ.

Vifront kaplama, ahşap cephelerin mükemmel bir reprodüksiyonudur. Bu sistem tuğla ve ahşap her türlü yapı için uygundur. Kaplama konut, kamu ve endüstriyel binalar için mükemmeldir. Geniş renk yelpazesi ve ahşap yapı, bir binanın estetiğini olumlu yönde etkiler. Düşük ağırlık ve taşıma kolaylığı, her mevsimde kendi başınıza bile temel aletler kullanarak montaja izin verir. Kaplama, tüm yaşam döngüsü boyunca herhangi bir bakım veya boyama gerektirmez. Hava şartlarına, biyolojik etkenlere ve çoğu kimyasala dayanıklı, toksik olmayan bir yapı malzemesidir. Isı yalıtımlı binalar için mükemmeldir ve cephede havalandırma sağlar. Kapsamlı bir aksesuar yelpazesi, montajı hızlandırır.